KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9512710
nr 951 2710
Ester Henning
(1887-1985), Sverige
Blandteknik, Ester Henning (1887-1985), signerad, 'hemma 1', 36x43 (löst blad)
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:03:31
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
Ester Henning
Läs mer om Ester Henning